Mycie okien sposobem na dobry zarobek


Mycie okien często spędza sen z powiek wielu rodzinom.
Nowsze budowle coraz częściej wyposażone są w duże, wysoko osadzone okna. Wygląda to bardzo elegancko i umożliwia dostanie się większej ilości światła do wnętrza, jednak dbanie o wygląd takiego okna jest nie lada wyzwaniem. Coraz popularniejsza staje się usługa mycia okien na zlecenie. Jest ona bardzo doceniania. Pozwala to na oszczędność czasu dla zapracowanych i na dobry, dodatkowy zarobek dla osób wykonujących takie zlecenia. Przykładem tego jest ostatnie ogłoszenie na znanej internetowej platformie. Ogłoszenie o tytule „Mycie okien Oborniki” zdobyło kilkaset wyświetleń w ciągu kilkunastu minut i kilkadziesiąt komentarzy od osób zainteresowanych.
Okazało się, że ceny za taką usługę wahają się między trzydziestoma a stu złotymi za godzinę mycia. Różnice te są zależne od miasta, a także tego, co wchodzi w zakres takiego mycia. W Krakowie godzina pracy przy myciu okien to koszt 80 złotych natomiast mycie okien w mieście Oborniki to koszt 50 złotych. Jest to jak widać całkiem spora różnica. Weźmy jednak pod uwagę fakt, że jest to cena za godzinę pracy, a nie za ilość umytych okien. Oznacza to, że osoba, która pracuje w tej branży, musi być naprawdę dobra w tym co robi i mieć bardzo szybkie tempo pracy, żeby umyć dokładnie kilka okien w tym czasie.
Nie mniejsze znaczenie w ustaleniu ceny ma tutaj też to, czy osoba podejmująca zlecenie posiada własny, profesjonalny sprzęt i środki czystości czy może korzysta ze sprzętu znajdującego się w mieszkaniu zleceniodawcy. Jeśli ktoś posiada zakupiony, drogi sprzęt, na pewno ma większe szanse na wykonanie wysokiej jakości usług, a co za tym idzie – nieco droższych.
Po przeanalizowaniu zgłoszeń pod ogłoszeniem „Mycie okien Obroniki” można zauważyć, że mniejsza cześć zleceniobiorców posiada swój sprzęt dobrej jakości oraz własne środki czyszczące i oczekuje, że zadba o to zleceniodawca, dlatego cena takiej usługi jest niższa.
Trzeba przyznać, że z miesiąca na miesiąc zainteresowanie takimi rozwiązaniami wzrasta. W wakacje jest to świetna opcja dorobienia na drobne wydatki dla uczniów a w ostatnim czasie, również dla osób z Ukrainy, które chcą zarobić na pobyt w Polsce. To idealne rozwiązanie, któremu warto poświęcić środki finansowe, jeśli samemu nie ma się czasu albo zwyczajnie nie lubi się walki ze ścierką i oknami.

Odwiedź nas na: https://ppax.pl/